olej słonecznikowy
Olej Słonecznikowy

Olej Słonecznikowy idealnie nadaje się do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, doskonale zmiękcza i wygładza skórę, a przy tym nie zatyka porów, normalizuje wydzielanie sebum. Ma działanie przeciwrodnikowe i przeciwzapalne.

Oddziaływanie zdrowotne:

Zawarte w oleju słonecznikowym NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) oraz witamina E wspomagają układ odpornościowy. Olej słonecznikowy przedłuża żywotność plemników i obniża poziom cholesterolu.

 

Podstawową zasadą kuracji olejem słonecznikowym jest jego ssanie i płukanie nim jamy ustnej. Właściwe oczyszczenie i proces uzdrawiania następuje samoczynnie. Stosując tę metodę leczeniu poddawane są jednocześnie komórki, włókna kolagenowe oraz organy wewnętrzne. Proces ten zapobiega niszczeniu naturalnej mikroflory, powodującego niszczenie organizmu. Ssanie oleju pozwala na przywrócenie naturalnej równowagi biologicznej, która znacznie wydłuża czas życia człowieka.

Dzięki tej metodzie możliwe jest jednoczesne leczenie pojedynczych komórek, węzłów chłonnych i tkanek bardziej złożonych oraz narządów wewnętrznych. Dzieje się tak, dlatego że korzystna mikroflora w organizmie nie jest eliminowana, a szkodliwe bakterie i pasożyty są.

Zbawienne dla zdrowia działanie ssania oleju jest do dzisiaj trudne do naukowego wyjaśnienia. Uważa się, że sukces stosowania tej metody zapewnia błona śluzowa w jamie ustnej, przez którą następuje odtruwanie i oczyszczanie organizmu.

 

Kuracja olejem słonecznikowym jest w stanie poradzić sobie z takimi chorobami czy przypadłościami jak:

- Bóle głowy

- Zapalenie zatok

- Zapalenie oskrzeli

- Bóle gardła

- Katar

- Bóle zębów

- Krwawienie dziąseł

- Próchnica

- Zapalenie migdałków

- Tromboza – zakrzepica żył głębokich

- Przewlekłe choroby krwi

- Artroza

- Egzema

- Trądzik

- Choroby grzybicze

- Łuszczyca

- Choroby żołądkowe

- Choroby jelit

- Dolegliwości serca

- Problemy nerkowe

- Choroby kobiece

- Choroby płuc

- Dolegliwości wątrobowe

- Choroby układu nerwowego

 

Kuracja olejem słonecznikowym nie tylko leczy istniejące stany chorobowe, ale również działa profilaktycznie, chroniąc np. przed stanami zawałowymi czy groźnymi naroślami.

 

Autor metody ssania oleju dr. Karach zapewnia, że udało mu się wyleczyć przewlekłą chorobę krwi, nękającą go od ponad 15 lat, a dokuczliwą dolegliwość reumatyczną zwalczyć w przeciągu 3 dni.

 

Jak stosować metodę ssania oleju?

 

Do kuracji olejem najlepiej nadaje się olej słonecznikowy uzyskany z tłoczenia na zimno. 1 do 2 łyżeczek oleju należy płukać, ssać i przeciągać między zębami w jamie ustnej przez ok. 10 do 15 minut. Pod żadnym pozorem nie wolno połykać płukanego oleju! Po skończeniu płukania należy go wypluć, oczyścić język i umyć zęby.

 

Podczas ssania oleju następuje zwiększona aktywność systemu przemiany materii, poprawiając ogólny stan zdrowia organizmu. Używanie oleju słonecznikowego bardzo korzystnie wpływa na uzębienie. Prawidłowe stosowanie, wzmacnia luźne zęby, hamuje krwawienie dziąseł i wyraźnie je wybiela.

 

Olej słonecznikowy można stosować, jako dodatek do kąpieli, można go zmieszać z ulubionym olejkiem eterycznym - co nawilży i uelastyczni skórę

 

*Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanych produktów zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

Olej Slonecznikowy | Cennik

0,25 litra
 
15,00zł
0,5 litra
 
26,00zł
1 litr
 
42,00zł